• novinky
  • ŠKOLNÍ KOLO RECITAČNÍ SOUTĚŽE 2. STUPNĚ

ŠKOLNÍ KOLO RECITAČNÍ SOUTĚŽE 2. STUPNĚ 24.2.2023

ŠKOLNÍ KOLO RECITAČNÍ SOUTĚŽE 2. STUPNĚ

Ve čtvrtek 23. února 2023 se uskutečnilo Školní kolo recitační soutěže. Tentokrát přišlo změřit své síly 23 nejlepších recitátorů z druhého stupně naší školy. Svými výkony pak všichni prokázali, že i v dnešní hektické době má poezie stále své nezastupitelné místo.

V kategorii žáků 6. a 7. tříd svým výrazným přednesem porotu nejvíce zaujala Tereza Adámková ze 7.A.

Druhé místo získal Tomáš Mezihorák ze 7. A, třetí místo si vybojoval Štěpán Podlužanský ze 7.B.

Odborná porota udělila v této kategorii také dvě čestná uznání za procítěný přednes: Sebastianu Gattnarovi z 6.B a Rebece Švenkové ze 7.D.

V kategorii žáků 8. a 9. tříd zvítězil Štěpán Szendi z 8. A.

Druhé místo získala Adéla Ducová z 9. A, na třetím místě stanuly dvě žákyně z 8.C: Anna Bittnerová a Eliška Florková.

Všem recitátorům děkujeme za účast v této náročné soutěži a vítězům přejeme úspěch v Obvodní přehlídce dětských recitátorů.