Spolek rodičů | Základní škola Dětská

Základní škola Dětská, Ostrava-Poruba

Spolek rodičů

Spolek rodičů a přátel školy při ZŠ Dětská

SRPŠ sídlí na ZŠ Dětská, Dětská 915/2, 708 00, Ostrava 8 a má přiděleno IČ 488 08 814. Hlavním posláním spolku je podpora rozvoje vzdělávání dětí ZŠ Dětská, podpora rozvoje vztahů rodičů, zaměstnanců a dětí ZŠ Dětská, pořádání kulturních, společenských a osvětových akcí pro rodiče a děti ZŠ. Spolek vybírá členský příspěvek ve výši 250 Kč pro daný školní rok, platí ho starší sourozenec.

Orgány spolku jsou:

a) členská rada spolku

b) výkonný výbor skládající se z předsedy spolku a pokladníka

Předseda:

• Michal Lesczynski

Pokladník:

• Bohumil Vašíček

Členové:

• Eva Zahrajová, Hana Štverková, Jitka Polnická, Vendula Schystalová, Ilona Chlopčíková, Martina Tomanková, Petra Švenková, Lenka Dziubová, Ladislava Hubová, Ilona Berková, Daniela Otáhalová, Renata Kozáková, Simona Bittnerová, Pavla Krejčí, Andrea Krajčovičová, Barbora Mecová, Martina Barancová, Lucie Toráčová, Jiří Keclík, Hana Svobodová, Ilona Pravdová