Úspěchy mladých výtvarníků 23.6.2022

Úspěchy mladých výtvarníků

Po kovidové pauze se opět rozběhly výtvarné soutěže, kterjjých se žáci  1.A paní učitelky Jany Kučerové rádi zúčastnili a opět vyhráli.

Středisko volného času na Ostrčilově ulici v Ostravě  vyhlásilo VV soutěž Tajemný svět barev - Kouzelná kuchyně. Soutěžilo se v 6 věkových kategoriích, soutěž byla určena všem MŠ, ZŠ,ZUŠ, Gymnáziím, SŠ,ŠD, SVČ a veřejnosti. V tak veliké konkurenci získal  vítězné ocenění žák 1.A  JAKUB STAREČEK. Je to již jeho třetí výtvarné vítězství v průběhu první třídy. Blahopřejeme a přejeme spoustu dalších výtvarných námětů a inspirací.

Slavnostní vyhlášení vítězů proběhlo ve středu 22. června 2022 v SVČ. Vítězové si předávání cen  krásně užili a domů odcházeli s věcnými  dárky a diplomy.

Žáci  z 1.A se zúčastnili výtvarné soutěže BESIP.

Mezi velkou konkurencí získal vítězné místo MIKULÁŠ PROKOP z 1.A p.uč. Jany Kučerové a jako odměnu získal nádherné Lego.