• novinky
  • Úspěch našeho absolventa Tobiase Kerna na mistrovství světa juniorů v plavání

Úspěch našeho absolventa Tobiase Kerna na mistrovství světa juniorů v plavání 7.9.2022

Úspěch našeho absolventa Tobiase Kerna na mistrovství světa juniorů v plavání

Lima, 30.8. – 4.9.2022

Plavec Klubu plaveckých sportů Ostrava a náš bývalý žák, člen CISO a český reprezentant Tobias Kern a jeho trenér Libor Kohut se   zúčastnili světové plavecké soutěže v peruánské Limě. Tobias zde dosáhl skvělých výsledků a dal všem na vědomí, že se hodlá stát nástupcem nejrychlejšího plavce ČR Romana Procházky, jeho čas na 100 VZ je aktuálně nejrychlejším časem v ČR v roce 2022 na 50m bazéně.

Výsledky:

50 motýl                     8. místo

100 motýl                   11. místo

100 volný způsob          6. místo + rekord ČR juniorů, který držel od roku 2019 oddílový kolega Roman Procházka.

Tobiasovi i trenérovi Liboru Kohutovi gratulujeme a přejeme další úspěchy nejen ve sportu.