Třikrát co! 23.3.2023

Třikrát co!

THE ENGLISH COLLEGE IN PRAGUE

Anglické gymnázium v Praze vyhlásilo pro Českou republiku 4.ročník výtvarné soutěže " TŘIKRÁT CO !"

V minulých letech se studentům gymnázia povedlo získat prostředky na Stipendium Václava Havla, které je určeno romským dětem a díky kterému mohou na gymnáziu studovat tito studenti .

Stipendium Václava Havla založili žáci English College in Prague  a benefiční koncert je jednou z hlavních akcí na jeho podporu.

Všechny práce této výtvarné soutěže budou vystaveny na prodejní výstavě a ty vítězné práce budou zařazeny do aukce, která doprovází koncert. Každý, kdo se soutěže zúčastnil, přispívá na Stipendium Václava Havla a připojuje se k úsilí gymnázia.

Je mezi námi spousta studentů z celého světa, a tak také víme, kolik si toho mohou rozdílné kultury navzájem nabídnout.

Výtvarná soutěž " Třikrát co !" měla tato témata:

1) CO JE MŮJ DOMOV ?

2)CO NEJKRÁSNĚJŠÍHO JSEM ZAŽIL(A)?

3)CO CHCI VYTVOŘIT ?

Soutěžilo se ve třech věkových kategoriích.

Žáci výtvarného kroužku paní učitelky Jany Kučerové a žáci ze třídy 2.A p.uč.Kučerové zaslali do této soutěže 15 prací.

ADÉLKA KOSTKOVÁ ( 2.A ) zvítězila v soutěži" Třikrát co!" téma : Co je můj domov ?

ADÉLKA ŠRAJBROVÁ ( 2.A ) zvítězila v soutěži " Třikrát co !" téma : Co nejkrásnějšího jsem zažila ?

Oficiálně budou vítězové vyhlášeni 31.března 2023 v 19 hodin v Dominikánském klášteře sv. Jiljí v Praze 1, kde jim budou předány ceny a diplomy.

Adélce Kostkové i Adélce Šrajbrové velice blahopřejeme k vítězství.

Všem malým malířům, kteří přispěli do této soutěže svými originálními výtvory přejeme mnoho dalších úspěchů a kreativních chvil.