On-line školní družina 5.11.2020

Vážení rodiče a milé  děti.

Je nám velice líto,že  kvůli  situaci s onemocněním  Covid  a následnému  uzavření  škol, nemůžeme  být  společně,tak jak jsme zvyklí.

Je smutné  vidět naši milou školní  zahradu  a hřiště  bez  dětského  skotačení a tolika povyku .

Nesmíme však ztrácet  naději,že se brzy vše vrátí do normálního režimu,oddělení školní družiny se zase naplní a my budeme moci dohnat to,co jsme nestihli..například připravované listopadové karaoke!

Do této  doby se můžeme vídat prostřednictvím učebny,kde máte  vytvořenou školní družinu  a alespoň na chvilku se můžeme vidět,slyšet,něco si vyrobit nebo soutěžit.

Zatím se držte,hlavně poslouchejte děti své rodiče a pedagogy,protože nikdo z nás to nemá teď lehké a hlavně se hodně smějte, ať ten smutný čas lehce přemůžeme!

To vám přejí p.vychovatelky Olinka,Romanka,Nina,Markét a p.vychovatel Standa.