• novinky
  • Naše škola se zapojila do Ostravských sportovních her

Naše škola se zapojila do Ostravských sportovních her 10.12.2021

Naše škola se zapojila do Ostravských sportovních her

Ostravské sportovní hry je společný projekt statutárního města Ostrava, odboru školství a sportu a Okresní rady Asociace školních sportovních klubů České republiky Ostrava konané pod záštitou náměstkyně primátora Mgr. Andrey Hoffmannové, Ph.D. 2. ročník Ostravských sportovních her probíhá distančně formou měsíčních výzev. Do projektu je přihlášeno 28 základních škol. Ambasadory 2. ročníku jsou: Tereza Švábíková – hráčka badmintonového oddílu B.O. Chance, česká reprezentantka Roman Procházka – plavec, Klub plaveckých sportů v Ostravě, český reprezentant Jednotlivé sportovní disciplíny jsou plněny v hodinách tělesné výchovy.

Zde najdete odkaz na motivační video k 1. splněné výzvě tj. běh. Ambasador Roman Procházka se pokouší absolvovat výzvu (v limitech pro 2. stupeň ZŠ).