Florbal - obvodní finále 16.11.2022

Florbal - obvodní finále

Dva dny florbalových bitev, posekané nohy i ruce, modřiny od míčků a dokonce i jeden natlučený nos! To vše bylo k vidění v porubském obvodním kole mladších žáků. Výběr našich šesťáků a sedmáků se prezentoval tím nejlepším způsobem. Po bojích ve skupinách snadno prošel do finálové části, byť ze druhého místa po drobném zaváhání se ZŠ Porubská. Ale finálová skupina už patřila pouze našim chlapcům. Prakticky neprůstřelní brankáři, zodpovědná obrana a drtivý útok….To vše bylo klíčem k úspěchu a k usednutí na pomyslný porubský trůn. Kluci, gratulace ! A hodně štěstí v lednovém okresním kole! Školu reprezentovali : Grygar Jakub, Pospíšil Richard, Ibishi Adrian, Jurník Stanislav, Holý Gabriel, Korpass Dominik, Timel Jakub, Trávníček Tomáš, Anastázovský Matěj, Michálek Vojtěch, Poljak Alex.

( pod vedením Mgr. Petra Trojana )