BAREVNÝ PODZIM 2021 1.12.2021

BAREVNÝ PODZIM 2021

Dům dětí a mládeže M. Majerové opět letos pořádal výtvarnou soutěž Barevný podzim. Letos se konal 27. ročník. Po loňském hladovém, covidovém roce jsme ve výtvarném kroužku nadšeně tvořili a své práce poslali do soutěže.

V základním kole své práce předvedlo 4 709 žáků ze 105 školních zařízení z celého kraje.

Do krajského kola postoupilo 1078 výtvarných prací v pěti kategoriích. Žáci VV kroužku p.uč.Jany Kučerové získali druhá místa v kategorii 1.-3.tříd. Ocenění získali žáci 1.A třídy Jakub Stareček a Agáta Horáková. Je to krásný úspěch , protože uspěly děti 1. třídy i když kategorie zahrnovala děti z 1.-3.tříd.

Předsedkyně poroty byla Mgr. Danuše Markovová - pedagog a malířka. Ceny vítězům byly předány na vernisáži výstavy 24.11.2021 v 16 hodin. ( viz foto ). Děti získaly krásné výtvarné pomůcky.

Kubíkovi Starečkovi  i Agátce  Horákové  srdečně blahopřejeme .