Začala Olympiáda dětí a mládeže 23.1.2023

Začala Olympiáda dětí a mládeže

Na zimním stadionu v Hradci Králové včera začal jubilejní 20. ročník  Olympiády dětí a mládeže (ODM). Olympijský oheň zapálila vlajkonoška  královéhradecké výpravy snowboardistka Eva Adamczyková. Od pondělí 23.  do čtvrtka 26. ledna budou mladí sportovci porovnávat síly na zimních  sportovištích ve Špindlerově Mlýně, Vrchlabí, Trutnově a v Nové Pace. Ve výběru Moravskoslezského kraje jsou i naši žáci. Sebastián Caltík a Boris Výtisk budou reprezentovat ve snowboardingu, Jan Láryš a Matěj Planka jsou členy hokejového výběru. Školu budou reprezentovat nejen oni, ale také páni učitelé Trojan a  Keclík, kteří byli nominováni jako trenéři výběru MSK. Našim klukům i všem ostatním sportovcům držíme palce a přejeme hodně úspěchů.