• novinky
  • Den otevřených dveří - poděkování našim žákům

Den otevřených dveří - poděkování našim žákům 20.3.2024

Den otevřených dveří - poděkování našim žákům

Drazí žáci, průvodci!

Chtěla bych vás všechny ohromně pochválit za vaše úžasné úsilí a perfektní zvládnutí Dne otevřených dveří naší školy. Vaše zapojení, profesionalita a vstřícnost vůči návštěvníkům byly nejen vynikající, ale také inspirující.Vaše schopnost prezentovat naši školu s nadšením a sebevědomím je pro nás všechny důkazem, že jste na naši školu hrdí. Vaše dovednost komunikovat s hosty a odpovídat na jejich dotazy s jasností a zdvořilostí si zaslouží obdiv.Vaše odhodlání ukázat naši školu v nejlepším světle a reprezentovat ji s hrdostí nám všem dodává důvěru a motivaci. Vaše úsilí přispělo k vytvoření prostředí přátelského a vlídného pro všechny, kteří naši školu navštívili.Jsem pyšná na každého z vás a na to, co jste dokázali. Vaše angažovanost a oddanost naší škole jsou skvělé. Děkuji vám za vaši tvrdou práci, spolupráci a za to, že jste se stali tak skvělými ambasadory naší školy.

Pokračujte ve své vynikající práci a buďte si jisti, že si vašeho úsilí vážíme.

Mgr. Jana Radostová